Üsküdar internet arıza

Telefon Tesisatı İnternet hattı Tamiri

İnternet Hizmeti %80 oranında Bakır teller ile karşılanmaktadır. İnternet Sinyali çok Hassas olduğundan herhangi bir olumsuzlukda bağlantı hızı ve kopmalar yaşamak an meselesidir Eski Tip tesisatlarda karşılaştığımız en büyük sorunlardan birtanesinde Çekilen telefon tesisat hattının içindeki bakır oranı çok düşük yada hiç olmamasıdır bakır görünümlü demir kablo kullanılması  demir bakıra göre daha az iletken olduğundan dolayı santral ile arasındaki mesefa uzadıkca sinyal gücünün kaybolması hatta sinyalin ulaşmamasına neden olur oksitlenmiş bakırtellerde aynısını yapmaktadır usta elektrikçi firması olarak cat5 isteğe göre cat6  kablo çekiyoruz cat6  kablo cat5 kabloya göre %10 daha iyi iletkenlik sağlamaktadır.

Bina internet hattı yenileme

Günümüz Teknoloji Çağı Ve Bütün Kullandığımız Cihazlar Bir birleri ile Etkileşim iletişim Halinde Bu iletişimi wifi internet yoluyla yapmaktadırlar.

üsküdar İnternet hattı Tamiri

Evinize Bağlıycağınz 8 mb internet hızını Herzaman net 8mb olarak kullanamazsınız Buna En büyük etkenlerden birisi Sinyal Sisteminin Bakır teller ile iletilmesidir. Fiber Teknolojisi ülkemizde bulunmakla beraber Maliyeti yüksek olduğundan Dolayı Hizmet Sağlıyıcılar tarafından Tercih edilmemektedir. Bakır Teller ile alabilceğiniz Hizmetin limitleri vardır Bakır telin Taşıya Biliceği Sinyal limitleri Fiber’e oranla çok düşüktür. Bakır kablo ile Aldığınız Hizmet Bina içi ankastre gelene kadar hizmet Sağlıyıcınız Sorumludur Bina içindeki Telefon Hattı Sizin Sorumluluk Alanızdadır.

Hizmet Sağlıyıcınız Eğer Mevcut Daire numaralarınız ankastre belliyse numaraya Bağlantı Yaparlar Değil ise Yapmak Zorunda Değillerdir. Sizin yetki alanınızda bulunan kısmına Sizin Talebiniz Doğrultusunda Seçiceğiniz Bir “Usta Elektrikçi” Gelip Bağlantısınızı Sorunsuz Şekilde yapmaktadır. Bina telefon Tesisatınız Eski ise Gelen Servis Ekibi Size konu Hakkında Mutlaka Bilgi vericektir Eskimiş Yıpranmış Bakır Tellerin iletkenliği Azaların Buda Modeminize Gelen Sinyalin Düşmesine Sebeb olucaktır.

İnternet hattı Tamiri

Servis Ekibi mutlaka yanında Telefon tesisat kablosu getiricektir Jacklar Montaj ekipmanları Mutlaka yanında olucaktır Telefon Tesisat tamir ve Monajı binanın Durumuna Göre 30 ile 60 Dakika Arasında Hatta Bazı binalarda Susta ile Kanallardan Yeniden çekilmesi gerekebilmektedir Bunun Süreside 60 ile 120 Dakika Arsında Değişmektedir. Telefon Tesisatnızdaki Arızalar için Bizi 7 gün 24 saa arıya bilir telefonda Bilgi alabilir Servis Taleb edebilirsiniz. Usta Elektrikçi Markası olarak bütün servis Hizmetlerimiz Garantimiz altındadır.

Soru SorTelefon Et