Üsküdar Pimaş Açma

Üsküdar Duşa Kabin Montajı

Üsküdar Pimaş Açma

Pimaş açma ismi ile bilinen sorun aslında pvc malzeme yapısına sahip bir boru tıkanmasıdır. Günlük yaşam içinde, yapılan hatalar sonucunda tıkanmalar artıyor ve maalesef fazla masrafa sebep oluyor. Ekip Tesisat firması olarak bu işlemler için geç kalmamanızı ve bakım çalışmaları için bize başvurmanızı tavsiye ederiz.

Tıkanıklığın en büyük belirtisi taşmalar ve suyun lavabo, tuvalet, banyo giderlerinden çok yavaş çekilmesidir. Bazı durumlarda tam tıkanıklık olup pompa yardımı ile çözülmeye çalışılır. Fakat bu geçici çözümdür. Zamanla daha çok tıkanacak işte bu durumlarda hem eviniz zarar görecek hem de maddi anlamda kayıplar yaşayacaksınız. Bu gibi durumlara maruz kalmadan bizlere ulaşmanızı isteriz.

Üsküdar Duşa Kabin Montajı

Pimaş Açma Çalışması Nasıl Yapılır?

Tıkalı olan pimaşın tespit çalışması yapılması ilk iş olmalıdır. Ekip Tesisat olarak önceliğimiz budur. Daha sonrasında tıkalı yerin temizliği için işlemlere başlanır. Yanımızda işlemleri takip etmeniz için pimaş içine gönderdiğimiz kamera ile bu mümkün oluyor. Firmamız gelişmiş teknoloji ekipmanlarına sahip olup pimaş açma işlemlerinde en titiz çalışan firmadır.

Yüksek basınç özelliğine sahip yıkama robotlarımızla pimaş içerisindeki her türlü kir, yağ ve atıklar çözülür. Sonrasında hasar olup olmadığına bakılır ve gerekli çalışmalar sonucunda tertemiz pimaşın sağladığı yararı göreceksinizdir. Ekip Tesisat firmasına içtenlikle teşekkür edeceksiniz.

Evinizdeki tüm pimaş döşemelerinden yüksek verim almanız için altı aylık periyotlarla inceleme ve bakım işlemlerini yaptırmanız önemlidir. Ayrıca bu işlemler için firmamızı arayarak aklınızdaki tüm sorulara cevap alabilirsiniz. Sizi özenle dinleyip nasıl yardım olunacağı konusunda kesinlikle yol gösterilecektir. Fiyat konusunda gelip incelemeler sonucunda bilgi verilir. Sizin bize güvenmeniz, onay vermeniz ile titiz bir çalışma ile işlemlere başlanır. Memnun kalacağınızdan hiçbir şüpheniz olmasın.

Soru SorTelefon Et