Priz Arızası Ve Tamiri

Üsküdar Priz Arızası Ve Tamiri

 

Elektrik prizleri yük taşıyıcı olduğundan bozulması durumunda yanma riski taşır usta elektrikçi Elektrik prizlerinde netelsan marka yanmaz malzeme priz kullanır.

Elektrik prizleri, evinizdeki tesisat parçalarının en önemli bileşenlerinden biridir. Her gün sıklıkla kullandığınız aletler onlar olmadan çalışamaz. Ne yazık ki, birçok kişi prizleri basit görür. Prizler ağır hasar görene kadar onlara müdahale etmez. Bu konum ise evinizdeki yaşam kalitesi etkisinde bırakır.

Cihazlarınız, çalışamaz hale gelmekle kalmaz, hem de inanılmaz derecede güvensiz olur. Prizlere sıkça temas edildiğinden dolayı, elektrik yangını veya elektrik çarpması riskinizi fazlaca artacaktır. Ek olarak, hatalı bir priz cihazın kendisine zarar verebilir, bu da elektrikli onarımlar ve cihaz değişimi şeklinde maliyetler çıkarır.

Prizleri Değiştirmeniz gereken Uyarı İşaretleri
Prizleri değişmek için bilginiz yoksa ve bu işi bilmiyorsanız, elektriksa elektrikten yardım alabilirisiniz.

Şu ihtarları dikkate alın;

Topraksız prizler: 1965’te Ulusal Elektrik Yasası (NEC), tüm evlerin gelişmiş güvenlik ve daha iyi elektrik akışı elde eden topraklı prizlerle donatılmasını gerektiği yasa haline getirdi. Aşırı yüklerin toprak kaynağına aktarılmaması eviniz için yangın tehlikesi doğurabilir. Evinizin modern elektrik taleplerini karşılaması için en yakın zamanda topraklı priz kullanımına geçmelisiniz.
Önemli fizyolojik Hasarlar: Prizler genellikle hor kullanılan ürünlerdir. Bu sebepten ötürü tırnakları kılabilir ve durağan şekilde durmazlar. Sabit durmayan prizler onarılmalı veya yeni ise değiştirilmelidir.
Çocuk güvenliği: Çocuğunuz için endişeleniyorsanız prizlere çocuk koruması yahut çocuk prizi almalısınız.

Elektrikçi üsküdar

Soru SorTelefon Et