Üsküdar Duşa Kabin Montajı

Üsküdar Duşa Kabin Montajı

Üsküdar Duşa Kabin Montajı

Geçmişten günümüze banyo konforunu artırmak için yeni şeyler ortaya çıkıyor duşa kabin montajı da bunlar arasındadır. Ekip Tesisat firması altında en modern duşa kabin modellerine sahip olmanız mümkün. Özellikle kişisel tercihlerinize göre yapılacak çalışmalarımız şekilleniyor. Buda şu demek fazlasıyla duşa kabin modeline sahibiz. Bu sayede yüksek kalitede hizmet sunarken sığ bir katalog göstermiyoruz.

Yapılacak işlemler öncesinde yer incelemesi yapıyoruz. Çünkü duşa kabin montajı için yerin uyumlu hale getirilmesi gerekiyor. Yerin temiz olması giderinin açık olması gerekiyor. Gerekli incelemeler sonucunda size bir fiyat çıkartılıyor. Sizinle anlaştıktan sonra firmamız gerekli işlemleri tecrübeli ustalarımız yardımıyla yapmaya başlıyor.

Üsküdar Duşa Kabin Montajı

Üsküdar Duşa Kabin Montajı

Duşa Kabin Montajı Sırasında Neler Yapılıyor?

Ekip Tesisat firması olarak tüm işlemlerimizi sizlerin gözleri önünde tüm şeffaflığıyla yapıyoruz. Sadece tek bir şey bekliyoruz bize güven duymanız ve gelecekte de başka işlemler için bizi tercih etmeniz.

Duşa kabin montajı sırasında neler yapılıyor birlikte bakalım.

  • İlk olarak duşa kabin için yer çalışması yapılır.
  • Yer çalışması sonucundan sonra ölçüler alınır.
  • Seçilen duşa kabin modeli bu ölçülere göre ayarlanır.
  • Montaj işlemi için su tesisatında önlemler alınır.
  • Ekip Tesisat firmasının tecrübeli ustaları sayesinde montaj işlemi kısa sürmektedir.
  • Aynı gün içinde işlemler bitirilir. Kullanım için hazır hale getirilir.
  • Duşa kabinin sağlıklı kullanımı konusunda tüm bilgileri ekip arkadaşlarımız sizinle paylaşır.

Sizde eğer duşa kabine ihtiyaç duyuyorsanız bu konuda aklınızda sorularınız ve tedirginlikleriniz varsa bize danışabilirsiniz. Ekip Tesisat olarak yüksek özveri ile sizleri dinleyecek ve tüm samimiyetimizle iş ahlakına uygun olarak işlemlerinizi yapacağız. Bu alanda yaptığımız işleri görecek başarılı bir firma olduğumuza karar vereceksiniz.

Soru SorTelefon Et