Üsküdar Korniş Montajı

Üsküdar Korniş Montajı

EVİNİZİN SÜSÜ PERDELERİNİZİ BİZİMLE SAĞLAMLAŞTIRIN

Bilindiği üzere evin süsü hatta gelinliği perdelerimizdir. İstenmeyen güneş ışıklarına karşı ya da evimizin içindeki yaşantının dışarı yansımaması için çeşitli perdeler kullanırız. Haliyle camın şekline, duvarın imkân verdiği alana ve perde cinsine bağlı olarak da birbirinden farklı korniş seçenekleri bulmak da mümkün.

Perde seçimi zor olduğu gibi artık modern bina yapılarının sunduğu cam ve duvar şekilleri de insanları zorlamaktadır. Pek çok kişi perdelerini cam ve duvarın şeklinin verdiği imkânlar doğrultusunda seçmek zorunda kalıyor. Her ne kadar korniş modeli seçimi ve korniş montajı çok basit gibi görünse de korniş işi sanıldığı kadar kolay değildir.

İstanbul Üsküdar’nin birçok mahallesinde hizmet verdiğimiz Usta Elektrikçi firması olarak korniş konusunda da ilk ve tek olmaya adayız. Türkiye’nin ilk online elektrik servis hizmeti veren ve birçok iletişim kaynağı olan firma olarak gurur duymaktayız.

Ev, iş yeri, okul, hastane, resmi binalar ve sahne gibi alanlarda perde kullanımı için korniş gerekmektedir. İstanbul Üsküdar Koniş montajı olarak deneyimli, pratik ve güler yüzlü özel ekibimiz ile sizlere bu konuda 7 / 24 yardımcı olmaktan onur duyarız. Akıllarda pek çok soru olduğunun farkındayız. Sizler için perde korniş montajı nasıl yapılır ve korniş nasıl takılır hepsini aşağıda anlattık.

Perde Korniş Montajı Nasıl Yapılır? Korniş Nasıl Takılır?

Her korniş modeli ve kalitesi her perdeyi rahatlıkla taşıyamayabilir. Ağır ve şaşalı perdeleriniz için 1. Sınıf kalitede korniş kullanmanız gerekir. Sade ve hafif bir tül için iste basit ama yine de kaliteli bir korniş kullanmanız gerekir. Stor perde montajı, Jaluzi perde montajı, kartonpiyerli 3’lü veya 2’li raylı plastik korniş montajı, dikey veya yatay tavan duvarlara perde takma hizmetlerini vermekteyiz.

Kornişlerde kırılma, sarkma ve yamulma sorunlarını yaşamamak adına kornişlerinizi takan kişilerin “usta”, deneyimli ve bilgili olması gerekir. Korniş montajı sanıldığının aksine riskli bir işlemdir. Bir elemanın 3 – 4 kilo ağırlığında bir matkap ile ağır bir kornişi çok yüksekte tuttuğunu hesap edersek can güvenliği açısından da sorun teşkil edebilmekte.

Sizler için Usta Elektrikçi olarak diğer tüm hizmetlerde olduğu gibi bu konuda da her zaman yanınızdayız. Perdenin takılacağı kısımlar korniş üzerinde işaretlenir. Tavanda sağ ve sol eşit şekilde boşluk bırakılarak korniş üzerinde işaretleme yapılır ve kornişin fazla kısımları kesilir.

Perde ile portray vidaları takılır ve bu vidalar korniş üzerinde tornavida ya da şarjlı matkap yardımıyla vidalanır. Tavana da montaj yapıldıktan sonra korniş üzerindeki aparatlar ile tavan aparatları birbirine kenetlendirilir ve artık kornişe perde takılabilir.

Yapıştırıcı ile Korniş Nasıl Takılır?

Matkap işleri gerektirmeyen bazı perde modellerinde yapıştırıcı yöntemi kullanılır. İstenilen uzunluğa göre tavana şerit halinde çift taraflı bantlar yapıştırılır. Kornişi banda yerleştirmeden önce bandın üzerine korniş yapıştırıcısı dikkatli bir şekilde sürülür. Yapıştırıcı kuruduktan sonra korniş sağlamlaştırılır ve perde takılır.

Korniş montajı alanında firma olarak kendimize güvenmekteyiz. Bu noktada bizlerin hassas olduğu husus, temizliktir. Tavandaki tozu almadan asla bir korniş işlemini gerçekleştirmiyoruz. Kuru ve temiz yüzey olmasına dikkat edilir. Siz değerli müşterilerimizin taleplerini de her zaman dikkate alır ve bu doğrultuda işlerimizi gerçekleştiririz.

Siz kıymetli müşterilerimizin ev ve iş yerlerinin perde kornişleri ve diğer bütün korniş çeşitleri itina ile montajlanır.

İstanbul  da ilk ve tek işçilikte birinci sınıf kalitede birinci sınıf hizmet.

Bütün perde çeşitlerinize ve evlerinizin dekorlarına göre uygun bir şekilde korniş montajlaması itina ile yapılır. Stor Perde Montajı Jaluzi Takma dikey yatay tavan duvarlara perde takılır Stor perde montajı ve kartonpiyerli 3lü 2li raylı plastik kornişleriniz takılır.

Yeni Sıfır Daire Aldınız Hayırlı olsun Evine girdiğiniz Zaman yapılması gerekenlerin En başında Perdeler Gözüne Çarpıcaktır Çünki Perdesiz Ev olmaz.

Koniş Montaj İşini Tecübeli ve işini Bilen birilerine yaptırmanız önemlidir Yanlış Montaj edilen Kornişler Ağırlık Taşıycaklarından Dolayı Belli Süre Sonra Kopmalar Kırılmalara Neden olucaktır.

Butür Sorunlarla Karşılaşmamak Adına Çağırıcagınız Servis Ekibinin Usta Olmasına Dikkat etmelisiniz.

Koniş Montajı Dışarıdan Kolay Gözüksede Diğer Servis işlerine Göre Riskli bir hizmettir Bir Matkabın ortalama 3 4 kilo olduguğunu Düşünürseniz 12 Metre kornişin Montajı için Baya bir Kasyapılması Gerekmektedir Usta Elektrikçi Korniş Montaj Servisine Diğer Hizmetlerinde Olduğu Gibi Garanti vermektedir. Gerek hız gerek kullanılan malzeme Servis kalitemiz Açısından Marka olarak Ençok Dikkat ettiğimiz Hususlar Arasındadır. Usta Elektrikçi Firmamız Tarafından Yapılan bütün Hizmetler Markamız garantisi Altındadır. İşi Bize Bırakın Gönül Rahatlığı İle Yeni Evinizde Mutlu Yaşayın.

Soru SorTelefon Et